O nas

Parking Inter to urokliwe i bardzo praktyczne miejsce, które umożliwi Państwu odpoczynkach po trudach podróży. Zapraszamy do skorzystania z naszego obiektu. Na kierowców wszystkich typów pojazdów czeka ogrodzony i wyasfaltowany plac. Umiejscowienie miejsca postojowego jest jednym z największych atutów prowadzonego przedsięwzięcia. Parking mieści się w miejscowości Stare Marzy przy ulicy Świeckiej 34. W nasze progi można trafić opuszczając węzeł autostradowy i kierując się w stronę Gdańska drogą krajową nr 91. Zapraszamy do zregenerowania sił w ustronnej i przyjaznej kierowcom lokalizacji. Parking Inter pozostaje do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Infrastruktura obiektu plasuje go w ścisłej czołówce miejsc postojowych w kraju. Do największych atutów prowadzonej działalności należy:

Zalety Parkingu Inter:

  • Bliskie sąsiedztwo motelu – Parking Inter mieści się w pobliżu motelu. Osoby z Polski oraz zagranicy mogą zatem skorzystać z noclegu. Przestronne pokoje oraz wygodne łóżka dadzą Państwu wytchnienie i pozwolą na odpoczynek. Otaczająca budynek zieleń pozytywnie przyczyni się do spadku poziomu kortyzolu.
  • Doskonała kuchnia – goszcząc w naszym kompleksie warto skorzystać z restauracji i bogatej oferty cateringowej. Dania kuchni polskiej zadowolą najbardziej wybredne podniebienia. W naszym barze posilicie się Państwo smacznie oraz niedrogo. Proponujemy Państwu menu na śniadania, obiady oraz kolacje. Niezależnie od pory dnia każdy z podróżnych znajdzie coś dla siebie. Serwowane jedzenie jest zawsze świeże i dobrze doprawione.
  • Całodobowy nadzór – parking Inter jest pod stałą ochroną naszych pracowników. Plac posiada ogrodzenie i monitoring. Państwa samochód będzie zatem bezpieczny. Wybierając naszą propozycję nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo swojego auta. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
  • Darmowe Wifi oraz dostęp do telewizji – parking Inter wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie dostępu do Internetu i kanałów telewizyjnych. U nas odpiszesz na miała, sprawdzisz informacje z kraju i ze świata oraz obejrzysz ważny mecz. Cieszymy się dobrą renomą i pozytywnymi opiniami odwiedzających. Pozytywne nastawienie do klienta, sprawi że będziecie Państwo do nas wracać z przyjemnością.
Planujesz postój? Zadzwoń do nas 52 33 257 36 lub
Napisz do nas